O nás

Zaoberáme sa širokým sortimentom fasádnych a záhradných prvkov, predovšetkým z recyklovaných alebo jednoducho recyklovateľných materiálov. Medzi naše top produkty patria hlavne fasádne obklady a podhľadové plastové dosky. Toto systémové riešenie stojí na princípoch tzv. odvetranej fasády, kde fasádne obklady delí od fasády buď vrstva priedušnej tepelnej izolácie (najčastejšie kamenná vata), alebo v prípade že sa jedná len o pohľadovú zmenu fasády, túto dištančnú vrstvu tvorí len vzduchová kapsa. 

Tento systém zabezpečuje tzv. "dýchanie celej stavby" čo môže priaznivo pôsobiť na prevenciu proti plesni v interiéri, samozrejme v kombinácii so správne zvoleným stavebným materiálom a systémom vetrania stavby.

Novú fasádu môžete následne doplniť širokým portfóliom záhradných systémov a doplnkov ako napríklad plastové zatrávňovacie dlažby, obrubníky, palisády alebo plotové systémy kde vďaka veľkému množstvu farieb vieme zladiť takmer každú fasádu s plotom aby Váš dom a záhrada vyzerala ako zo škatuľky.

Pre stavebné firmy sú veľmi zaujímavé naše ROAD Panely, ktoré výborne poslúžia napríklad pri začiatku stavby, kde nie je ešte vybudovaná prístupová cesta alebo pre chatárov, ktorí potrebujú jednoducho a rýchlo vyriešiť prístup k chate a parkovanie bez blata a vyjazdených koľají v podloží.

Ponúkame Vám naše 10-ročné skúsenosti získané pôsobením na českom trhu.